Goch Asperden
terug
Kenmerken
Foto's
Locatie
Vraag
Omschrijving

Royaal gerenoveerd woonhuis, dubbel bewoonbaar, met (bedrijfs-)hal en tuin.
Origineel massief gebouwd in 1956, echter vanaf 2007 grotendeels gerenoveerd en gemoderniseerd:
Dak opnieuw ingedekt met geglazuurde dakpannen en geísoleerd, vensters vernieuwd (kunststof, dubbelglas, met deels elektrisch bedienbare rolluiken), stroom vernieuwd, cv-installatie (Pellets, 30KW) en zonneboiler (Thermische warmwaterbereiding). Rondom het pand zijn
de gevels drooggelegd (bitumen, isolatie, drainage en grind). Verder is het van binnen ook geheel gemoderniseerd: Trappen vernieuwd, vloeren, keuken, badkamer, enz.
Indeling:
begane grond:
Hal met gastentoilet. Woonkamer (voorheen winkelruimte) met parketvloer. Ruime slaapkamer (evt op te delen in slaapkamer en keuken), badkamer met inloopdouche en wastafel. Tussenruimte (werkkamer).
1e verdieping:
Hal met bergkast.
Ruime, 2e woonkamer met massief hardhouten vloer (Merbau).
Open keuken met afzuigkap, vaatwasser, bakoven, magnetron en dubbeldeurs koel-vriescombinatie.
Slaapkamer met massief Bamboe vloer.
Badkamer met hoekbad (145x145cm), dubbele wastafel en wc.
Via een trap en tussenruimte (werkkamer) komt u naar de achterzijde. Hier is een studio met woon/slaapkamer (met laminaat) en badkamer met douche, wastafel en wc.
2e verdieping:
Overloop met aansluitingen voor evt wc of badkamer. Verder zijn hier een ruime werkkamer en een slaapkamer. Allen met laminaat.
1e onderverdieping:
Voormalige onderpandige garage is nu omgebouwd tot werkruimte, waskelder. `Hauswirtschaftsraum` (Bijkeuken), alwaar de tweede watervoerende, in de verwarming ingebonden, Pelletverwarming staat .15kw
2e onderverdieping: Verwarmingsruimte met Viessmann Pellet-cv (30KW, BJ 2012), pelletopslag en zonneboiler. Verder zijn hier 4 ruimtes: werkplaatsen/hobbyruimtes, 3 ervan hebben verwarming.
Tuin: Geheel omheind met nieuw hekwerk en bestrating. Zwembad met pomphuisje, bewateringsinstallatie, en een hal van 8x15m. Deze dient gerenoveerd te worden. Is echter bijzonder geschikt te maken voor auto/camper/opslag/werkplaats.
Woonoppervlakte ca 127m2, verdere gebruiksoppervlakte ca 250m2 (Kelder, voormalige winkelruimte en zolderverdieping).
Glasvezelaansluiting voorhanden.